Naprawa USB iPhone 11 Pro Max

650,00 

Free shipping on orders over $50!

  • Check Mark Satisfaction Guaranteed
  • Check Mark No Hassle Refunds
  • Check Mark Secure Payments
GUARANTEED SAFE CHECKOUT
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
  • Discover Card
  • PayPal
Kategoria:

Naprawa wejścia USB w Apple iPhone 11 Pro Max

Naprawa  polega na demontażu starego złącza oraz montażu nowego złącza ładowania w telefonie. Serwis odbywa się wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych części, montowanych w fabryczny sposób. W cenę naprawy wliczone są wszystkie koszty, w tym rozłożenie urządzenia, nowe złącze USB, wymiana oraz ponowne złożenie urządzenia.

Problem z ładowaniem iPhone 11 Pro nie zawsze jest winą uszkodzonego złącza ładowania. W przypadku urządzeń ze szklaną tylną obudową może być konieczna jej wymiana jeśli jest uszkodzona/zbita. Jeśli tył telefonu nie jest uszkodzony lub zbity nie ma konieczności wymiany tego elementu.

Najczęstszym objawem uszkodzonego portu USB w telefonach iPhone 11 Pro jest przerywanie ładowania urządzenia gdy ruszamy kablem podłączonym do urządzenia lub też samoczynnego przerywania ładowania lub jego braku. O uszkodzonym złączu może także świadczyć brak komunikacji z komputerem lub innym urządzeniem peryferyjnym

Warunki naprawy

Telefony naprawiane są na profesjonalnym sprzęcie. Przy pomocy separatora podciśnieniowego lub kriogenicznego w temperaturze -180°C szyba jest oddzielana od modułu wyświetlacza, następnie przy pomocy specjalistycznych plastrów Mitsubishi OCA laminowana jest nowa szyba do wyświetlacza w sposób identyczny jak fabryczny.

Wszystko to wykonujemy w nowoczesnej komorze laminarnej ALPINA czego efektem jest produkt identyczny z oryginalnym. Zarówno dotyk jak i cała matryca pozostaje nie zmieniona wiec twój wyświetlacz będzie działał identycznie jak nowy.

Warunkiem wykonania usługi jest w pełni sprawny wyświetlacz LCD oraz warstwa dotykowa. Naprawa polega na wymianie warstwy szyby w smartfonie. Dzięki tej metodzie wyświetlacz będzie reagował na dotyk oraz wyświetlał obraz dokładnie tak jak przed naprawą.

Części montujemy w fabryczny sposób. W cenę naprawy wliczone są wszystkie koszty takie jak rozłożenie urządzenia, wymiana szyby wyświetlacza oraz ponowne złożenie urządzenia. W przypadku urządzeń ze szklaną tylną obudową może być konieczna jej wymiana jeśli jest uszkodzona/zbita. Jeśli tył nie jest uszkodzony lub zbity nie ma konieczności wymiany tego elementu.

Czas naprawy

od 1 do 3 dni roboczych

Marka

Apple

Typ naprawy

Wymiana USB